Televizyon Servisi

Karşıyaka Televizyon Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Karşıyaka Televizyon Servisi

Karşıyaka Televizyon Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

KARŞIYAKA TELEVİZYON SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Televizyon marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Karşıyaka Televizyon Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Televizyon servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Karşıyaka Televizyon Servisi eğitimli personeliyle Televizyon kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Karşıyaka Televizyon Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Televizyon kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Karşıyaka Televizyon Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0232 326 38 28


Televizyon Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Karşıyaka Televizyon Servisi


Karşıyaka bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Televizyon Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Karşıyaka Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Karşıyaka Televizyon Servisi ile yaşayın.

Televizyon cihazınızda doğru onarım için profesyonel Karşıyaka Televizyon Servisimizi arayın.

0232 326 38 28

Karşıyaka Televizyon Servis Ekibimiz

Karşıyaka Televizyon Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Karşıyaka Televizyon Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Televizyon ev aletlerinizi televizyon servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Karşıyaka Televizyon Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0232 326 38 28

Televizyon beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Televizyon çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



İzmir Televizyon Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Karşıyaka Mahallelerinde Televizyon Servisi


Karşıyaka ilçesinin mahallelerinde Televizyon cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

AksoyMah. AlaybeyMah. AtakentMah. BahariyeMah. Bahriye ÜçokMah. BahçelievlerMah. BostanlıMah. CumhuriyetMah. DedebaşıMah. DemirköprüMah. DonanmacıMah. Fikri AltayMah. GoncalarMah. Latife HanımMah. MavişehirMah. Mustafa KemalMah. NergizMah. SancaklıMah. TersaneMah. TunaMah. YalıMah. YamanlarMah. Zübeyde HanımMah. ÖrnekköyMah. İmbatlıMah. İnönüMah. ŞemiklerMah.

Karşıyaka — 27 mahallede Televizyon özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Karşıyaka Televizyon Servisi — Sık Sorulan Sorular


Karşıyaka Televizyon Servisi yetkili servis midir?

Karşıyaka Televizyon Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Karşıyaka Televizyon Servisi telefon numarası nedir?

Karşıyaka Televizyon Servisi iletişim numarası 0232 326 38 28 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Karşıyaka Televizyon Servisi aynı gün gelir mi?

Karşıyaka bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Karşıyaka Televizyon servisi hangi cihazlara bakıyor?

Karşıyaka Televizyon Servisi, Televizyon marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Televizyon cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Televizyon cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Karşıyaka mahallelerinde Televizyon servisi var mı?

Evet. Karşıyaka ilçesindeki mahallelerde Televizyon cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0232 326 38 28 Şuanda Açık Ara