Sunny Servisi

Karşıyaka Sunny Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Karşıyaka Sunny Servisi

Karşıyaka Sunny Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

KARŞIYAKA SUNNY SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Sunny marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Karşıyaka Sunny Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Sunny servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Karşıyaka Sunny Servisi eğitimli personeliyle Sunny kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Karşıyaka Sunny Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Sunny kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Karşıyaka Sunny Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0232 326 38 28


Sunny Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Karşıyaka Sunny Servisi


Karşıyaka bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Sunny Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Karşıyaka Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Karşıyaka Sunny Servisi ile yaşayın.

Sunny cihazınızda doğru onarım için profesyonel Karşıyaka Sunny Servisimizi arayın.

0232 326 38 28

Karşıyaka Sunny Servis Ekibimiz

Karşıyaka Sunny Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Karşıyaka Sunny Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Sunny ev aletlerinizi sunny servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Karşıyaka Sunny Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0232 326 38 28

Sunny beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Sunny çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



İzmir Sunny Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Karşıyaka Mahallelerinde Sunny Servisi


Karşıyaka ilçesinin mahallelerinde Sunny cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

AksoyMah. AlaybeyMah. AtakentMah. BahariyeMah. Bahriye ÜçokMah. BahçelievlerMah. BostanlıMah. CumhuriyetMah. DedebaşıMah. DemirköprüMah. DonanmacıMah. Fikri AltayMah. GoncalarMah. Latife HanımMah. MavişehirMah. Mustafa KemalMah. NergizMah. SancaklıMah. TersaneMah. TunaMah. YalıMah. YamanlarMah. Zübeyde HanımMah. ÖrnekköyMah. İmbatlıMah. İnönüMah. ŞemiklerMah.

Karşıyaka — 27 mahallede Sunny özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Karşıyaka Sunny Servisi — Sık Sorulan Sorular


Karşıyaka Sunny Servisi yetkili servis midir?

Karşıyaka Sunny Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Karşıyaka Sunny Servisi telefon numarası nedir?

Karşıyaka Sunny Servisi iletişim numarası 0232 326 38 28 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Karşıyaka Sunny Servisi aynı gün gelir mi?

Karşıyaka bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Karşıyaka Sunny servisi hangi cihazlara bakıyor?

Karşıyaka Sunny Servisi, Sunny marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Sunny cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Sunny cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Karşıyaka mahallelerinde Sunny servisi var mı?

Evet. Karşıyaka ilçesindeki mahallelerde Sunny cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0232 326 38 28 Şuanda Açık Ara